O naší společnosti

      Letní tábor se nachází v Českém ráji v obci Stvolínky, 10km od České Lípy. Pořádáme výlety do České Lípy přes krásnou rezervaci Peklo (pískovcové skály), výlet na Máchovo jezero a na Holany.

 

 

 

 

    Tábor pořádá Sdružení odborových organizací Doly Nástup Tušimice, které je vlastníkem tábora. V táboře se nacházejí 3 chaty typu Liptov, kde jsou ubytovaní ti             nejmenší. Na Liptově je umývárna s WC, klubovna a 9 čtyřlůžkových pokojů. Starší děti spí v 21 čtyřlůžkových chatičkách.

    Sociální zázemí se nachází v budově kde je WC, umývárny a sprchy včetně teplé vody.

   Ke sportovním účelům nám slouží fotbalové hřiště, 2x hřiště na volejbal, pískoviště, tělocvična a několik pingpongových stolů. Pořádáme turnaje ve fotbale, florbale, volejbale a v dalších sportech.

    V okolí tábora je několik rybníků kam se za horkých letních dnů chodíme ochladit. V nedaleké vesnici Kravaře (vzdálené cca 2km) je koupaliště.

     Zdravotní péče je zajištěná přímo v areálu tábora se standardně vybavenou ošetřovnou a marodkou, včetně kvalifikovaného personálu.

     Strava je pro děti 5x denně (snídaně, svačina, oběd=polévka+hlavní jídlo, svačina a teplá večeře), pitný režim po celý den. 

 

 

 

 .

 

 

 

 

Letní tábor Stvolínky 1.turnusLETNÍ TÁBOR STVOLÍNKY
1.turnus
Holany - koupáníRonovRonov - zříceninaRonov 1Chatičky Klubovnaflorbalmalování vlajekfotbalskok do pískukoupání na Koňáku